Pomoc w organizacji spotkań zespołu

My dajemy Ci możliwość zarabiania pieniędzy i proponujemy ci dorywczą pracę więcej nie możemy zrobić ponieważ decyzja należy do Ciebie! To ty decydujesz! Więc podejmij najlepszą decyzję w Swoim życiu i wejdź na tą stronę aby zmienić Swoje życie na lepsze.
Opis stanowiska:
Sporządzanie ofert
Ogólne prace biurowe
Sporządzanie raportów i statystyk
Oferujemy:
Pracę w pełnym wymiarze godzin
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji)
Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym zespole

Oferta: Aktualna od zaraz

Możliwość pracy z domu: Tak

Bezpośredni kontakt: Tak

Kategoria pracy: Zdalna/Dodatkowa

Rodzaj umowy cywilnoprawnej: umowa zlecenie albo umowa o dzieło

Wyślij zapytanie lub CV do
Zleceniodawcy/Pracodawcy

Wyślij do Zleceniodawcy/Pracodawcy