Praca przy budowie światłowodów

Nikt Cię nie zmusza do codziennej pracy i nikt Ci nie narzuca tempa pracy. Pracujesz dla siebie! I tylko od Ciebie zależy ile będziesz zarabiał.

Operator Minikoparki
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska
Praca przy budowie światłowodów na terenie Niemiec.
Wymagania
Gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy
Atrakcyjną umowę
Niezbędne narzędzia pracy
Miłą atmosferę pracy
Terminowe wynagrodzenie
WYMAGANIA:
doswiadczenie mile widziane (ale nie konieczne)
– umiejetnosc komunikowania sie w jezyku obcym angielskim lub holenderskim – mile widziane (nie kazda oferta tego wymaga)
– prawo jazdy kat B – ale nie konieczne (mile widziany wlasny srodek transportu – ew. zwrot kosztow dojazdu wedlug CAO)
Nie oferujemy zakwaterowania.

Kontakty

Email: Operator-k@onet.com

Tel: 504807425

Oferta: Aktualna od zaraz

Możliwość pracy z domu: Tak

Bezpośredni kontakt: Tak

Kategoria pracy: Zdalna/Dodatkowa

Rodzaj umowy cywilnoprawnej: umowa zlecenie albo umowa o dzieło

Wyślij zapytanie lub CV do
Zleceniodawcy/Pracodawcy

Wyślij do Zleceniodawcy/Pracodawcy